Masné polotovary

Marinády

V poslední době velice žádaný artikl se vzrůstající tendencí. Obliba spotřebitelů masa v grilování vede k objevování stále nových a nových chutí. ALFA-FOOD proto přichází s nabídkou svých marinád, které jsou připravovány na základě různých chuťových světových zvyklostí a zároveň se snaží přinést specifickou chuť pro každého člena rodiny.

Marinády jsou vyráběny ze stejného marinovacího základu, který se podílí na zkřehčení a nasolení masa aniž by bylo nutné ho naklepávat. Jednotlivé druhy marinád se pak liší specifickou chutí i barvou.

  • Italská marináda - chuť po rajských jablíčkách, bazalce, česneku a oregánu.
  • Provensálská marináda - chuť po paprice a koření z Francouzské Provence.
  • Pepřová marináda - pikantní krémová marináda s hrubě mletým pepřem.
  • Bankok marináda - jemná indická chuť.
  • Česneková marináda - marináda silně česnekové chuti s hrubě drceným česnekem.
  • Holandská marináda - jemná krémovitá marináda se sýrovým aroma.
  • Paprikovo-smetanová marináda - jemná krémová marináda, připomínající maso na paprice.

Představení firmy

ALFA-FOOD s.r.o. is a company that has enjoyed a stable position in the market for ten years now. The company does business domestically and has lately moved into the foreign market.

The company specializes in the design, development, and presentation of additives, mixtures of additives, spices and seasonings for the meat industry and the subsequent production, distribution and sale of additives, mixtures of additives, spices and seasonings. The design, development and subsequent presentation involve employees with professional qualifications and years of experience in the industry, because the company prides itself on expertise, knowledge, experience and technological service.

Production is done on a customized basis, which enables a flexible response to the individual requirements of each customer. The individual approach given to each customer makes it possible to create special, unique and exclusively supplied products, ensuring the uniqueness and specificity of the final products of our business partners.